Angielski w Koszalinie – skuteczna nauka

Byłem mocno przyzwyczajony do mojej pracy i dzięki zdobytemu w niej doświadczeniu i lojalności byłem bardzo doceniany przez kierownictwo. Kilka razy nawet próbowali mnie awansować na wyższy szczebel, ale ja odmawiałem. Żonie tłumaczyłem, że powodem jest przyzwyczajenie się do obecnego stanowiska, ale prawda była inna i trochę mnie zawstydzała, dlatego o tym nie mówiłem.

Nauczanie języka angielskiego w Koszalinie

nauka angielskiego w koszaliniePowodem, dla którego nie chciałem przyjąć awansu w mojej pracy, były nowe obowiązki, które się z tym wiązały. A mianowicie kontakt z naszymi anglojęzycznymi klientami. Niestety, ale przez te wszystkie lata ignorowałem naukę języka i teraz czułem, że nie jestem w stanie poprowadzić nawet zwykłej konwersacji, a co dopiero takiej, która jest ważna ze względów zawodowych. W końcu się przyznałem żonie. Ona powiedziała prosto – czas na to, bym zapisał się na jakieś lekcje językowe. W sumie miała rację. Co prawda stresowałem się tym, ale faktycznie to mogło mi otworzyć drzwi do lepszej kariery i lepszych pieniędzy. Polecona mi została reklamowana nauka angielskiego w Koszalinie, więc się tam zapisałem. Cieszyłem się, że nauki są w moim mieście, bo nie musiałem daleko jeździć. I tak zacząłem regularnie pojawiać się na zajęciach i czekać na rezultaty nauki. I te rezultaty zaczęły się objawiać znacznie szybciej niż się tego spodziewałem. Faktycznie zaczęło mi to bardzo pomagać.

Ni z tego, ni z owego, okazało się, że mogę mówić w języku angielskim całkiem sprawnie. Miałem dużą blokadę psychologiczną, a wiedza gdzieś tam była ukryta. Mój nauczyciel wyciągnął to ze mnie i teraz bez problemu jestem w stanie podjąć rozmowę z kimkolwiek. Teraz czekam na potencjalną ofertę przyjęcia awansu, na którą tym razem na pewno się zgodzę.