Foteliki firmy Espiro

Na rynku znajdziemy sporo modeli fotelików dla dzieci do przewożenia w samochodzie. Większość się dzieli ze względu na wiek i wagę maluchów, ale są też modele, które mogą służyć od samego urodzenia, aż do momentu kiedy fotelik nie będzie potrzebny.

Jak wygląda fotelik samochodowy Espiro?

foteliki samochodowe espiroSpora część rodziców fotelik dla dziecka, kupuje w komplecie razem z gondolą i spacerówką, ale możemy go też kupić oddzielnie. Nowością są foteliki, które rosną razem z dzieckiem i mogą mu służyć od samego urodzenia, aż do końca okresu, kiedy jest wymagany fotelik. Są one oczywiście nieco droższe, ale w perspektywie czasu, jest on tańszym rozwiązaniem, bo kupujemy jeden model, a nie dwa, lub trzy. Foteliki samochodowe Espiro są przeznaczone dla dzieci w trzech kategoriach wagowych. Pierwsza dotyczy dzieci od zera do ośmiu kilogramów, druga od dziewięciu do osiemnastu kilogramów i trzecia grupa od dziewiętnastu do dwudziestu pięciu kilogramów. Jest to bardzo innowacyjny fotelik, bo posiada regulowane oparcie, siedzisko i kąt nachylenia. Dziecko może w nim leżeć w pozycji półleżącej, lub siedzącej. Fotelik Espiro bardzo łatwo utrzymać w czystości, bo w razie zabrudzenia możemy ściągnąć tapicerkę i ją wyprać. Wewnątrz siedziska znajdują się aż dwa różne wkłady dla bardzo małego dziecka, dzięki czemu będzie ono dobrze zabezpieczone w trakcie jazdy. Posiada on pięcio i trzystopniowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji.Ponadto posiadają one regulację długości i wysokości.

Taki fotelik z pewnością się przyda każdemu maluchowi. Możemy go kupić w prezencie dla świeżo upieczonych rodziców, jeżeli jeszcze nie dokonali zakupu, a posiadają samochód. Posiada on aż dwuletnią gwarancję producenta i ma spełnia wymogi unijne.