Industrialne metalowe półki

Każdy właściciel sklepu doskonale wie jak trudno jest utrzymać porządek na magazynie. Witryna sklepowa jest zawsze czysta i zadbana, produkty na półkach perfekcyjnie ustawione, a na zapleczu panuje chaos i trudno cokolwiek znaleźć. Z pomocą przychodzą nam metalowe regały.

Metalowe meble magazynowe

meble metalowe BydgoszczNiezależnie od tego czy posiadamy sklep odzieżowy, kosmetyczny czy spożywczy, regały to świetny sposób na organizację i utrzymanie porządku w przestrzeni magazynowej. Produkty można na nich bezpiecznie poukładać, a mniejsze drobiazgi włożyć do plastikowych pojemników lub koszy. Wówczas wszystko jest na swoim miejscu i w kilka chwil jesteśmy w stanie dołożyć potrzebne rzeczy na sklepowych półkach. Meble metalowe Bydgoszcz to budżetowa opcja, ponieważ jeden regał kosztuje około sto złotych w zależności od wymiarów. Takie regały są niezwykle wytrzymałe, stabilne i trwałe – jego nośność to aż dwieście kilogramów dla każdej półki. Metalowe meble z półkami wykonanymi z płyty wiórowej są banalnie proste w złożeniu, a dla dodatkowej stabilizacji warto je przykręcić do ściany. Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnego dostosowania wysokości półek lub zamontowania kółek umożliwiających wygodne przesuwanie mebla. Odważniejsi przedsiębiorcy korzystają z tego typu regałów również na terenie sklepu – nadaje to całemu wnętrzu stylowego, loftowego charakteru. Meble wykonane z litego drewna są o wiele droższe, a poza tym wymagają odpowiedniej konserwacji i zdecydowanie łatwiej je uszkodzić.

Wyposażając sklep lub magazyn firmowy warto przemyśleć zakup metalowych mebli, które charakteryzują się wysoką trwałością i łatwością w pielęgnacji. Takie rozwiązanie będzie wspaniałym wyborem na zapleczowe półki, a także świetnie wpasuje się do industrialnego wnętrza sklepu.