Jak pozbyć się niechcianych włosków na długi czas?

Golenie ciała potrafi przysporzyć wielu problemów, zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Płeć piękna ma jednak znacznie więcej obszarów na swoim ciele wymagających depilacji, a które niestety nie zawsze w pozytywny sposób na nią reagują. Czy można zatem coś na to poradzić?

Dlaczego warto poddać się depilacji laserowej?

depilacja laserowa we WrocławiuZ natury posiadam bardzo suchą i wrażliwą skórę. Pomimo tego, że prawidłowo nawadniam swój organizm, a w skórę codziennie wklepuję kosmetyki na bazie naturalnych składników mających na celu dodatkowo ją nawilżyć, tak mimo wszystko bywa, że nadal jest sucha, szczególnie w okresie zimowym. Ten problem przedkłada się niestety na inne kwestie, jak między innymi te związane z goleniem ciała. Niezależnie od tego, jak delikatnych pianek, czy mydeł używałabym przy depilacji, moja skóra zawsze po niej jest zaczerwieniona oraz wyskakują na niej paskudne krostki. Próbowałam depilacji na różne możliwe, domowe sposoby, ale zawsze efekt jest ten sam - podrażnione ciało oraz szybko odrastające włoski. Depilacja laserowa we Wrocławiu jest usługą już jakiś czas dostępną w naszym mieście, jednak dopiero niedawno zdecydowałam się z niej skorzystać. Teraz wiem, że była to najlepsza możliwość ze wszystkich. Sam zabieg przeprowadzany był w warunkach, które śmiało mogę porównać do spa. Ponadto przesympatyczna i przemiła obsługa oraz, co najważniejsze, zero bólu! Depilacji laserowej poddałam zarówno pachy, okolice bikini, jak i nogi z którymi miałam największy problem. Po paru sesjach po moich włoskach nie było śladu, lecz to, co najważniejsze - miałam z nimi spokój przez pół roku!

Dopiero po depilacji laserowej zauważyłam, jak wiele czasu niemalże dzień w dzień musiałam poświęcić na dokładne golenie miejsc, które tego wymagały. Dzięki temu, że poddałam się zabiegowi, teraz mam ponad pół godziny więcej czasu przed pracą, które mogę poświęcić na dodatkową drzemkę! Ponadto zaoszczędziłam też nieco pieniędzy dzięki temu, że nie muszę kupować już golarek!