Markowy olej Cannabigold

Kannabidiol (CBD) występuje tylko w konopiach, a jego właściwości lecznicze sprawiają, że zawierające go produkty, cieszą się coraz większą popularnością. Ponadto, nie są one drogie, toteż na ich zakup może sobie pozwolić, niemal, każdy.

Olej konopny CBD dla aktywnych

cannabigold sport focusWe wstępie powiedzieć trzeba, że najpopularniejszymi wyrobami z CBD, niepodważalnie, są oleje konopne. Oczywiście, są one pozyskiwane z konopi włóknistych (sativa), w związku z czym nie wykazują one właściwości odurzających tudzież uzależniających. Jest tak, ponieważ te odmiany, odznaczają się bardzo niską, wręcz śladową, zawartością psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC), jaka nie może przekroczyć 0,2%. Na rynku mamy dostępne wyroby wielu producentów, zarówno klasyczne, jak też dedykowane konkretnym grupom konsumentów, jak na przykład osobom aktywnym. Dobrym przykładem jest tu olej konopny Cannabigold Sport Focus, który, oprócz kannabidiolu, zawiera witaminy A i E w oleju kokosowym MTC, jak też ekstrakt z kakao. Gdy chodzi o przyjmowanie tego wyrobu, co ciekawe, nie jest ono zalecane przed lub po treningu, ale w jego trakcie. Warto też nadmienić, że olejek Sport Focus jest jednym z najtańszych na rynku, gdyż za trzydziestomililitrowe opakowanie, zapłacimy od osiemdziesięciu do stu złotych – w zależności od miejsca, w którym zamierzamy go kupić. A tu, dodać należy, że zawsze najtaniej jest w konopnych sklepach, działających online.

Marka Cannabigold jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a jej produkty konopne, cieszą się powszechnym zainteresowaniem i zaufaniem konsumentów. Wyróżniają się one wśród innych, nie tylko, złotą (bursztynową) barwą, ale też tym, że są bardzo bogate w kannabidiol oraz inne, pomocne naszemu organizmowi związki oraz substancje czynne.