Męski model Orkana od Rometa

Jakiś czas temu zamówiliśmy dla mojej mamy jej pierwszy rower górski. Wyglądał imponująco, zwłaszcza jego ogromne grube opony. Jako, że nie mamy żadnych wzniesień w okolicy, rower był jedynie testowany w dość normalnych warunkach. Jednak nawet na zwykłej szutrowej dróżce, która niejednemu samochodowi mogła urwać koło czuć było różnicę.

Odpowiedni model Rometa dla mężczyzn

Romet Orkan 7MPatrząc na to, że nawet w tak zwykłych warunkach moja mama czuje taką różnicę w wygodzie pokonywania nierówności w stosunku do zwykłego roweru to nie mogliśmy sobie wyobrazić jaka różnica jest w naturalnych warunkach dla takiego roweru. Czytane wcześniej opinie na temat tego roweru potwierdziły się. Abyśmy wszyscy troje mogli wyruszyć na dziewiczą wyprawę z rowerami górskimi w Bieszczady musieliśmy zamówić z ojcem rowery dla nas. Znając już konkretny model jaki kupiliśmy mojej mamie nie traciliśmy czasu na szukanie czegoś innego. Jedyną zmianą jest oznaczenie modelu przeznaczonego dla mężczyzn. Czym prędzej usiedliśmy do komputera i w wyszukiwarce wpisaliśmy frazę - Romet Orkan 7M. Wyskoczyła nam od razu strona producenta. Szybko przejrzeliśmy, czy również do niego są same pozytywne opinie, nie zawiedliśmy się, również ten model zachwalało wiele panów. Bez dłuższego zastanawiania postanowiliśmy zamówić dwie sztuki. W mailu potwierdzającym zamówienie dostaliśmy informację, że nasze rowery będą u nas w ciągu trzech dni roboczych.

 

W końcu nadszedł ten dzień, kurier z naszymi nowymi rowerami zjawił się pod drzwiami. Nasze rowery prezentowały się bardzo podobnie do roweru mamy. Miały tylko inną ramę, reszta wyglądała na identyczną. Teraz pozostało nam tylko spakować się, zapakować rowery na samochód i wyjechać na weekend w Bieszczady. Czuje, że będziemy zadowoleni z dokonanych zakupów.