Mieszkalny kontener dla stróży

Podczas każdej dużej inwestycji nie ma czasu na to, aby za każdym razem zwozić sprzęt do bazy lub szukać kogoś, kto przechowa nam go w pobliżu. Na dłuższą metę taniej wychodzi zatrudnienie stróża nocnego, który popilnuje wszystkiego pod naszą nieobecność. Jednak taki człowiek musi mieć miejsce, z którego wszystko będzie kontrolował. Najlepsze są do tego kontenery.

Kontener mieszkalny dla stróża

kontenery mieszkalneCzęsto w jednym kontenerze mieszka dwóch stróżów. Dlaczego? W czasie, gdy jeden pracuje, drugi może się przespać. Kontenery mieszkalne dla takich ludzi powinny mieć przede wszystkim dobrze ocieplone ściany. Często praca wykonywana jest w gorących miesiącach letnich. Lepiej aby kontener się nie przegrzał za bardzo, ponieważ trudno będzie w nim spędzać czas. Poza tym przyda się dostęp do prądu. Dzięki temu można z kontenera obsługiwać system monitoringu. Dodatkowo w takim kontenerze mieszkalnym mamy możliwość stworzenia małego zaplecza socjalnego dla stróży. Nie potrzeba tam skomplikowanego sprzętu, jednak jakiś czajnik lub kuchenka mikrofalowa na pewno się przyda. Od zaplecza socjalnego zależy to, czy naszym stróżom nocnym będzie się dobrze pracować. Ważne, aby przyczepa była podłączona do prądu. Sam widok pomieszczenia, w którym jest ochroniarz odstrasza osoby, które mogłyby wtargnąć w godzinach nocnych na teren inwestycji, chociażby przez zwykłą ciekawość.

Takie kontenery można kupować od producentów lub osób, które przerabiają zwykłe kontenery transportowe. Pierwsze rozwiązanie jest wygodniejsze, a dodatkowo ma się gwarancję. Drugie też jest dobre, ponieważ jest dużo tańsze. Wszystko zależy od tego, jak zaawansowana jest dana inwestycja oraz ilu stróży planujesz zatrudnić do jej pilnowania. Kontenerów do zakupu jest bardzo dużo.