Mieszkanie kupiłem przez rekomendowanego pośredinka

Ten rok jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowo udany. Muszę się pochwalić, że z żoną i synem staliśmy się właścicielami pięknego mieszkania w Gdyni. Takie mieliśmy marzenie, żeby mieć swoje lokum nad polskim morzem no i natrafiła się świetna okazja na zakup wymarzonego mieszkania. Skorzystałem przy tym z pomocy pośrednika, który taką perełkę dla nas znalazł.

Pośrednik znalazł dla nas komfortowe mieszkanie

rekomendowane pośrednictwo sprzedaży mieszkań - gdyniaWszystko zaczęło się tak naprawdę już rok temu w wakacje. Byliśmy wtedy właśnie w Trójmieście i tak sobie pomyśleliśmy, że fajnie byłoby przyjeżdżać tutaj na wakacje, ale do swojego mieszkania. I tak na dłużej, żeby naprawdę odpocząć i przy okazji trochę pomieszkać. Wtedy właśnie natrafiłem na rekomendowane pośrednictwo sprzedaży mieszkań – Gdynia okazała się miastem przyjaznym dla tych, którzy chcieliby tam zamieszkać. Postanowiliśmy z żoną zlecić tamtejszemu pośrednikowi wyszukania dla nas nieruchomości. Powiedzieliśmy, że możemy wydać na mieszkanie określoną kwotę a jego powierzchnia nie ma większego znaczenia. I właśnie w tym roku pośrednik zadzwonił do nas, że pojawiła się taka właśnie okazyjna oferta. Nie zastanawialiśmy się długo tylko wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy obejrzeć to znalezione przez pośrednika mieszkanie. Naszemu synkowi bardzo się spodobało a nam chyba jeszcze bardziej. Od razu się zdecydowaliśmy i postanowiliśmy sfinalizować transakcję jak najszybciej.

I w taki właśnie sposób kupiliśmy mieszkanie w Gdyni. Niewielkie, bo ma raptem pięćdziesiąt metrów kwadratowych, ale dla naszej trójki w zupełności wystarczy. Jeździliśmy tam teraz często, bo wynajęliśmy ekipę remontową, która je urządzała. A za niedługo jedziemy tam na cały miesiąc wakacji i już nie możemy się doczekać, żeby pomieszkać trochę w tym pięknym mieście.