Musiałam wymienić klawiaturę w laptopie

Uwielbiam wieczorami oglądać w łóżku filmy. Zazwyczaj biorę wtedy laptopa na kolana i opieram się o poduszkę. Nie jest to zbyt wygodna pozycja do jedzenia i picia, dlatego w sumie nie mogłam się zdziwić, że ostatnio rozlałam w ten sposób na klawiaturę napój. Od razu postarałam się ją osuszyć, ale niestety, na niewiele się to zdało. Niektóre klawisze przestały działać.

W serwisie komputerowym wymieniono mi klawiaturę

wymiana klawiatury bemowoNie chciałam wymieniać laptopa na nowy, ponieważ poza zalaniem klawiatury mój obecny laptop działał naprawdę bardzo dobrze. Wobec tego pozostała mi nadzieja, że gdzieś w swojej okolicy znajdę miejsce, w którym możliwa jest wymiana klawiatury Bemowo to dzielnica Warszawy, w której udało mi się taki serwis znaleźć. Z tego co zauważyłam, cieszył się on naprawdę bardzo dobrymi opiniami klientów, którzy chwalili sobie profesjonalne podejście serwisantów oraz niskie, atrakcyjne ceny za wszelkie wymiany części, naprawy oraz czyszczenie sprzętu komputerowego. Zachęcona tymi pozytywnymi opiniami i argumentami, jeszcze tego samego dnia wybrałam się tam z moim laptopem. Okazało się, że faktycznie mogli tam od razu zająć się uszkodzonym przeze mnie laptopem. Akurat mieli „na stanie” klawiaturę do mojego modelu laptopa, dlatego na wymianę musiałam poczekać tylko jeden dzień. Od razu dostałam także wycenę takiej wymiany i naprawy.

Byłam bardzo zadowolona. Następnego dnia ponownie zjawiłam się w tym serwisie i ucieszyłam się, że klawiatura została wymieniona naprawdę solidnie i profesjonalnie. Wszystkie klawisze działały poprawnie i lekko się odbijały. Dodatkowo dostałam prawie półroczną gwarancję na wykonaną usługę. Miałam też pewność, że nowa klawiatura jest w oryginalna i w pełni kompatybilna z urządzenie. Korzystam z naprawionego laptopa już od dłuższego czasu.