Na swoje kolejne urodziny zamówiłem catering

Lada chwila skończę trzydzieści siedem lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało, bo przecież czas upływa tak szybko. W każdym razie za kilka dni mam urodziny i organizuję z tej okazji w domu przyjęcie tylko dla rodziny. W zeszłym roku nie miałem imprezy urodzinowej przez pandemię koronawirusa, więc w tym postanowiłem zorganizować sobie przyjęcie.

Skorzystałem z promocyjnej oferty cateringu

kompleksowy catering imprezowy warszawaPostanowiłem, że tegoroczne urodziny będą inne niż zwykłe pod względem przygotowań do tej uroczystości. Nie chciałem, żeby jak we wcześniejszych latach moja żona stała kilka dni w kuchni i wszystko przygotowywała. Znalazłem firmę oferującą kompleksowy catering imprezowy Warszawa i zdecydowałem się z korzystać z ich usług. Akurat mieli bardzo fajną promocję, że na dziesięć zamówionych porcji posiłków jedna porcja jest gratis. Mnie to bardzo pasowało, bo planowałem zorganizować przyjęcie na dwadzieścia osób, czyli w sumie zapłaciłem tak jakby za dwie osoby mniej. Zresztą sama cena usług cateringowych nie była jakaś wygórowana, a wręcz powiedziałbym, że bardzo opłacalna. Menu zaplanowałem z żoną i naszym synem tak, żeby każdy znalazł na stole coś dla siebie. Cieszę się bardzo na myśl o tej mojej urodzinowej imprezie. W sumie to dwa lata temu też nie robiłem żadnych urodzin, więc najwyższa pora poświętować kolejny rok swojego życia w bardziej huczny sposób. A co najistotniejsze – bez konieczności ciężkiej pracy w kuchni.

Myślę, że u każdego domowe imprezy wyglądają bardzo podobnie. Najpierw kilka dni stania w kuchni i przygotowywania posiłków, a potem kilka godzin dobrej zabawy. No i cały następny dzień na sprzątanie. Moje tegoroczne urodziny będą wyglądały inaczej, bo wszystkie posiłki dostarczą mi pracownicy firmy cateringowej. Nic nie musimy szykować sami. Nawet talerze i sztućce przywiozą.