Najlepszy karnawałowy makijaż

Na dobrą sprawę, w kobiecym świecie, Sylwester oficjalnie rozpoczyna czas dobrej zabawy i szaleństw nie tylko z sukienkami, ale również z makijażem. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że nawet najpiękniejsza sukienka, która idealnie będzie na nas leżała, wypadnie blado, jeśli nie dołączymy do niej odpowiedniego makijażu.

Holograficzne powieki, by wywołać pożądany efekt

cienie holograficzne do powiekKiedy już znajdziemy idealną kreację na karnawałowy bal (nie zapominajmy, że karnawał to również czas studniówek!), na pewno zaczniemy zastanawiać się nad odpowiednimi dodatkami. Jakie uczesanie? Biżuteria? A przede wszystkim, na jaki makijaż zdecydować się do tej szczególnej kreacji, by jednocześnie wyglądać naturalnie, ale mieć zarazem w sobie „to coś”, tę iskrę, która pozwoli nam zabłysnąć. Jeśli chodzi o błyszczenie i kreacja będzie nam na to pozwalała, oczywiście, warto zwrócić uwagę na cienie holograficzne do powiek. Jest to produkt stosunkowo nowy na rynku kosmetyków kolorowych i wciąż część z nas nie miała możliwości się z nim zetknąć. Krótko więc wyjaśnię: cienie holograficzne to cienie, które za sprawą zawartych w nich drobinek, odbijają światło. Sprawiają więc wrażenie mienienia się koloru na powiece, nadając zupełnie innego, bardziej rozjaśnionego wyrazu naszym oczom. Cienie dostępne są w różnych kolorach, więc na pewno do każdego koloru sukienki i każdego koloru oczu, dobierzemy właściwy wariant kolorystyczny.

Jest tylko jedna rzecz, o której należy bezwarunkowo pamiętać, jeśli zdecydujemy się na cienie holograficzne do powiek. Mianowicie, z tego typu kosmetykami bardzo łatwo przesadzić i uzyskać efekt odwrotny od pożądanego. Jeśli więc używamy cieni holograficznych, starajmy się stonować resztę naszego makijażu i dobierajmy uważnie biżuterię.