Nocleg pracowniczy w Środzie Śląskiej

Jakiś czas temu, a będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam, że muszę założyć nową firmę. Postanowiłam otworzyć własną działalność gospodarczą, ponieważ bardzo długo nie mogłam znaleźć nowej pracy na etacie. W ostateczności otworzyłam obiekty z noclegami dla pracowników.

Gdzie w Środzie Śląskiej jest nocleg dla pracowników?

noclegi pracownicze środa śląskaOkazało się, że takie noclegi dla pracowników to bardzo poszukiwane usługi. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że zaraz obok mojego domu znajdowało się bardzo dużo zakładów pracy, dlatego też wielu ludzi szukało tutaj miejsca do noclegu. Ciekawe jest to, że moje noclegi pracownicze stały się tak popularne, że wpisując w największą i zarazem najbardziej znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – noclegi pracownicze środa śląska – moją firmę można było znaleźć pod pierwszym wyszukanym linkiem. Środa Śląska we frazy to oczywiście miejsce, w którym mieszkałam i tutaj też była zlokalizowana moja firma. Przyjmowałam przeróżne osoby, niektóre z nich zostawały na bardzo długo inne tylko na jeden lub kilka dni. Jak się można łatwo domyśleć przede wszystkim gościliśmy gościu z obcych krajów, głównie ze wschody. Okazuje się bowiem, że różne firmy szukają w dużej mierze tańszej siły roboczej. Najwięcej pracowników, którzy wynajmowali ode mnie pokoje to ludzie pochodzący z Ukrainy i Białorusi. Co ważne, można z nimi dogadać się w języku polskim.

Miałam już gości z różnych stron świata, nawet z bardzo odległych kierunków. To bardzo ciekawa praca, która dostarcza bardzo wiele ciekawych informacji codziennie. Co ciekawe, w tym roku będzie rozbudowywać mój hotel pracowniczy. Potrzebuje dużo więcej miejsca, ponieważ mam bardzo dużo zamówień na noclegi pracownicze. W przyszłym roku będę otwierać nowe pokoje.