Nowoczesny sejf do broni krótkiej

Prywatnych detektywów obowiązują te same restrykcje składowania broni osobistej co wszystkich posiadaczy prywatnej broni palnej. Podczas gdy niemal nie zdarza się by takowi detektywi posiadali długą broń, pistolety są dość często spotykanym elementem wyposażenia, przechowywanym poza siedzibą firmy.

Sejf do składowania krótkiej broni

sejf na broń krótką s1W siedzibach firm detektywistycznych często nie ma możliwości ustanowienia magazynu broni, lub też detektywi posiadają własną broń osobistą, używaną podczas wykonywania zadań. Nic więc dziwnego iż większość z nich zaopatruje się w wysokiej jakości sejfy do składowania broni oraz wszystkich akcesoriów czy narzędzi do jej konserwacji. Sejf na broń krótką S1 jest bodaj najbardziej rekomendowany dla posiadaczy broni osobistej, gdyż posiada najwyższy certyfikat bezpieczeństwa. Sejfy te są bodaj jedynymi, które nigdy nie muszą być wymieniane z powodu zmian w ustawach o posiadaniu broni, gdyż ich wysokie parametry spełniają wszystkie wymagania, umożliwiając ich zastosowanie nie tylko w prywatnym domu ale również w służbowych magazynach broni. Skorupy zewnętrzne sejfów są wykonane z niepalnych i ogniotrwałych stopów stali i tytanu, na tyle ciężkich i masywnych iż niemal całkowicie uniemożliwiają przeniesienie sejfu po jego uprzednim montażu na wybranym miejscu. Zabezpieczenia sejfu są rozbudowane i skomplikowane, a ich ominięcie bez wzbudzenia alarmu jest całkowicie niemożliwe.

Potencjalni właściciele sejfów mogą wybrać jeden z gotowych modeli, ale również zamówić sejf z wybranymi rodzajami zabezpieczeń na zamówienie. Sejfy na broń mogą być wyposażone w mechaniczne zamki, wykorzystujące klucze dostępowe, lub nowoczesne zabezpieczenia elektroniczne, w których skład wchodzą często systemy rozpoznawania twarzy.