Nowy komputer gamingowy

 

Nie jestem profesjonalnym graczem, ale niezwykle lubię grać w gry. Już jako mały chłopiec sporo ze swojego wolnego czasu spędzałem przy komputerze albo konsoli. Niestety przez długi czas nie mogłem w pełni cieszyć się grami, ponieważ mój sprzęt do grania stał się przestarzały. Bardzo się ucieszyłem kiedy rodzice zdecydowali się kupić mi komputer gamingowy. Jestem szczęściarzem!

Kupiłem świetny komputer w dobrej cenie

komputer gamingowy do 5000Bałem się, że rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że by najnowsze gry działały płynnie nie wystarczy komputer czy laptop za trochę więcej niż 1000 zł. Dlatego też byłem bardzo pozytywnie zaskoczony kiedy tata poinformował mnie o moim budżecie, wynoszącym 5000 zł. W Internecie łatwo jest znaleźć komputer gamingowy do 5000 złotych, ale nie oznacza to, że każdy model będzie dobry. Mając odpowiednią wiedzę można złożyć komputer do gier i za 3000 złotych, choć oczywiście nie wszystkie gry będą na takim sprzęcie działać płynnie na wysokich ustawieniach. Dlatego też długo szukałem dobrego komputera w Internecie. Sklepy on-line mają generalnie korzystniejsze ceny niż sklepy stacjonarne. Dzięki temu udało mi się znaleźć taki komputer, który oferował świetnie dopasowane podzespoły i nie kosztował majątku. Dodatkowo w ramach promocji dostałem też naprawdę profesjonalną klawiaturę dla graczy za darmo.

Granie stało się dla mnie jeszcze przyjemniejsze niż wcześniej. Dzięki nowemu komputerowi gamingowemu nie mam już żadnych problemów z uruchomieniem żadnych gier, nawet takich, które mają wysokie wymagania sprzętowe. Wielu osobom wydaje się, że komputer do gier musi być niezwykle drogi, ale prawda jest taka, że wystarczy dobrze wybrać podzespoły i już za kilka tysięcy można mieć bardzo dobry sprzęt to grania i nie tylko.