Organizacja wesela w Legionowie

 

Moja siostra niedługo bierze ślub. Wybrała mnie na swoją świadkową. Wiąże się z tym niestety pomoc w organizacji całej uroczystości. Mieszkamy w Warszawie, więc mamy wiele miejsc do wyboru, ale siostra nie chce organizować przyjęcia w tak wielkim mieście. Na przeszkodzie stoją również ceny, które potrafią być niemal absurdalne.

W Legionowie łatwo znaleźć lokal na wesela

wesele legionowoZaproszonych będzie około siedemdziesięciu gości. Z tego powodu moja siostra Monika nie chce organizować przyjęcia w Warszawie. Jeśli orientujecie się w cenach za talerzyk wiecie o co chodzi. Postanowiła zrobić wesele w jednej z okolicznych miejscowości. Jeśli chcecie zorganizować tow.pl/wesela/">wesele Legionowo świetnie się do tego nadaje – to usłyszałam od mojej przyjaciółki, która niedawno wyszła za mąż. Monika z narzeczonym wybrali się tam, by obeznać się w lokalach. Znaleźli piękna salę w rozsądnej cenie za osobę. Dzięki organizacji wesela w Legionowie oszczędzą sporo pieniędzy. Owszem wynajmą autokar, żeby dowieźć gości na miejsce, ale jego koszt jest znikomy w porównaniu z zaoszczędzona kwotą. Menu weselne będzie klasyczne. Na obiad rosół lub pomidorowa, drugie danie pieczone udka z kurczaka albo kotlet schabowy. Mnie bardzo przypadła do gustu propozycja ustawienia stołu z dziczyzną. Jestem wielką fanką tego mięsa. Dla dzieci będzie osobne menu. O północy czekać będzie na nas, oprócz toru, pieczony dzik. Już nie mogę się doczekać.

Monika wychodzi za mąż za trzy dni. Wszystkie sprawy organizacyjne mamy dopięte na ostatni guzik. Niestety nerwowa atmosfera udzieliła się nam wszystkim. Cieszę się razem z Moniką, ale chyba wszyscy chcemy, żeby było już po uroczystości. Wtedy atmosfera w domu się rozluźni i będziemy już skakać sobie do gardeł. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawić.