Polecane maty do masażu

Zarówno w sklepach internetowych jak i w stacjonarnych znajdziemy maty masujące. Takie maty możemy nałożyć na fotel samochodu jeśli dużo podróżujemy lub np. na fotel w naszym biurze. Oczywiście maty masujące muszą być dobrych producentów. Tylko takie maty przyniosą ulgę naszym bolącym kręgosłupom oraz zmniejszą bóle głowy.

Maty z firmy Medivon

mata masująca medivonZdecydowanie największą popularnością wśród klientów cieszy się towo.pl/kategoria-produktu/zdrowie-i-uroda/maty-masujace/">mata masująca Medivon. Oczywiście w sprzedaży znajdziemy mata tego producenta różnych parametrów. Niektóre mają tylko 3° regulacji intensywności masażu i kosztują one około 150 zł. Inne granicach 200 zł mają już 5° intensywności masażu. Ponadto większość z nich ma około 12 głowicy musujących dzięki czemu nasze plecy są w całości masowane. Takich stref masowania jest aż pięć w każdej macie tego producenta. Ponadto są to maty bardzo elastyczne dzięki czemu możemy ich używać nawet w pozycji leżącej. Każda matka ma swój pilot, na którym regulujemy intensywność masażu. Większość z nich ma także funkcję ogrzewania. Jest to bardzo ważne jeśli nasza mata jest na fotelu samochodowym. Szczególnie w sezonie zimowym kiedy samochód jest jeszcze nie nagrzane taka mata szybko ogrzewa nam plecy. Maty łagodzą stany bólowe nie tylko kręgosłupa, ale także bóle migreny nowe.15 min masażu dziennie zmniejsza poczucie ciągłego zmęczenia.

Zdecydowanie wszyscy zawodowi kierowcy powinni mieć w swoich samochodach maty masujące. Większość z nich ma funkcje chłodzenia lub nawet ogrzewania. Mata masująca te zmniejszają bóle pleców to jest bardzo istotne przy siedzącym trybie życia. Jeśli pracujemy pozycji siedzącej przez 8 h to warto także założyć taką matę np. na swoim hotelu w miejscu pracy. Za około 150 lub 200 zł kupimy bardzo dobrej jakości matę masującą.