Poszukiwania drewnianej klatki dla psa

Kilka tygodni temu na moje podwórko przyplątał się mały piesek. Nie miał chipa i był trochę zaniedbany, dlatego doszłam do wniosku, że pewnie ktoś się go pozbył. Nie miałam serca oddawać go do schroniska. Zdecydowałam się go przygarnąć. Nie miałam jednak pojęcia, że zajmowanie się zwierzęciem może być, aż tak abstrahujące. Wciąż kupowałam akcesoria, które mi się przydają podczas opieki nad nim.

Kupno klatki dla mojego psa

klatki z drewna dla psówObecnie musiałam kupić klatkę, w której pies mógłby się schować podczas jesiennych deszczy, czy zimowych mrozów. Nie zamierzałam bowiem trzymać zwierzęcia w domu. Musiałam mu więc przygotować odpowiedni kącik na podwórku. Zależało mi na tym, aby miał on, jak najlepsze warunki. Udałam się do dużego sklepu zoologicznego, gdzie mogłam kupić odpowiedni produkt. Sprzedawczyni zaproponowała mi bardzo ładne, klatki z drewna dla psów. Jeden z modeli, który mi poleciła bardzo mi się spodobał. Była to klatka wykonana z solidnego, dębowego drewna. Dowiedziałam się od sprzedawczyni, że drewno jest już zaimpregnowane i pomalowane hipoalergicznym bezpiecznym dla zwierząt lakierem. Dzięki temu całość jest niezwykle wytrzymała na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne oraz drobne uszkodzenia, które mogłyby wyniknąć z użytkowania klatki przez zwierzę. Dużą zaletą tej klatki była jej bardzo niska, atrakcyjna cena.

Zdecydowałam się ją od razu zakupić. I muszę przyznać, że bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że klatka była wygodna i praktyczna. Mój pies bardzo szybko ją zaakceptował i chętnie w niej przebywał. Mogłam ją postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie i nie musiałam jej osadzać nigdzie na stałe. Dzięki lekkiej konstrukcji klatki, w razie potrzeby mogłam ją dowolnie przesuwać.