Poszukiwania kancelarii od podziału majątku

Kiedy braliśmy z mężem ślub, nawet nie przewidywaliśmy rozstania. Nie zabezpieczyliśmy się wobec tego odpowiednio i nie podpisaliśmy intercyzy. Teraz w przypadku rozwodu, sprawa nie była taka prosta. Okazało się, że oboje zaciekle walczymy o majątek. Doszłam do wniosku, że nie będę się samodzielnie z mężem „szarpać”. Uznałam, że dobrze będzie zatrudnić adwokata.

Gdzie w Białymstoku znajdę kancelarię prawniczą?

kancelaria od podziału majątku w białymstokuZależało mi na tym, aby znaleźć specjalistę, prawnika, który zna się na tego typu przypadkach i jest w stanie profesjonalnie pomóc. Wiedziałam, że moja przyjaciółka z pracy rozwodziła się już trzykrotnie, dlatego zapytałam się jej, czy zna kogoś, kto mógłby mi pomóc. Poleciła mi ona bardzo dobrego prawnika, adwokata, który posiadał wieloletnie doświadczenie w sprawach cywilnych. Od wielu lat prowadził on również własną kancelarię w naszym mieście. Była to kancelaria od podziału majątku w Białymstoku. Zachęcona pozytywnymi opiniami przyjaciółki na jego temat, zdecydowałam się odwiedzić jego kancelarię w pierwszej wolnej chwili. Akurat miał on czas i mnie przyjął. Od razu zabrał się za analizę dostarczonych przeze mnie dokumentów związanych z majątkiem, który udało nam się z mężem zgromadzić przez cały czas trwania małżeństwa. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z jego pomocy. Okazał się on naprawdę kompetentny i zaangażowany w sprawę.

Podpowiedział mi jakie kroki prawne powinnam podjąć i jakie dokumenty zgromadzić, aby sąd uznał je jako dowody. Prawnik ten został również moim pełnomocnikiem, dzięki czemu mógł zająć się załatwianiem większości spraw formalnych. Byłam w związku z tym odciążona od załatwiania wielu spraw, co było bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ w ogóle się nie znałam na tych wszystkich kruczkach prawnych.