Potrzebowałam dobrego kardiologa

Od dawna miałam bardzo stresujące życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Wobec tego byłam przekonana, że problemy z sercem i oddychaniem, które miałam od pewnego czasu są spowodowane właśnie nadmiarem obowiązków. Byłam więc przekonana, że kiedy tylko „zwolnię tempo”, od razu wszystkie dolegliwości ustąpią. Tak się jednak nie stało, a ja przekonałem się, że ze zdrowiem nie ma żartów.

Zapisałam się do dobrego kardiologa w Łodzi

dobry kardiolog w ŁodziKiedy dolegliwości nie ustąpiły, a wręcz się nasiliły od razu zdecydowałam się udać do lekarza rodzinnego. Ten, gdy tylko mnie zbadał wystawił mi skierowanie do kardiologa i powiedział, że nie powinnam tego bagatelizować. Polecił mi nawet odpowiedniego specjalistę. Był to dobry kardiolog w Łodzi. Przyjmował on pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Miał bardzo dobre opinie poprzednich pacjentów, ponieważ posiadał wieloletnie doświadczenie i od razu, w swoim gabinecie mógł wykonać szereg specjalistycznych badań, co znacznie skracało czas oczekiwania na diagnozę. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Nie zwlekałam więc dłużej i jeszcze tego samego dnia zapisałam się do niego na wizytę. W wyznaczonym dniu punktualnie zjawiłam się u niego w gabinecie, gdzie od razu mnie zbadał. Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Nie tylko wykazywał dużą wiedzę i posiadał nowoczesny sprzęt diagnostyczny w gabinecie, ale także wykazał się troską i empatią.

Byłam bardzo zadowolona, że do niego trafiłam. Tym bardziej, że szybko postawił mi on diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Dzięki nim już po pierwszych kilku dniach poczułam się dużo lepiej. Teraz kiedy już wiem co mi jest, mogę lepiej o siebie zadbać, a to przecież najważniejsze przy leczeniu. Cieszę się, że udało mi się dostać do tak dobrego kardiologa w mojej okolicy.