Przepiękne szlafroki z haftem

Każda z nas to zna. Kiedy szykowałam się do ślubu, musiałam mieć wszystko zaplanowane. Przeglądając Internet natknęłam się na przepiękne personalizowane szlafroki, które dosłownie mnie urzekły. Na jednym był napis związany z Panną Młodą, na drugim z jej świadkową. Postanowiłam je jak najszybciej kupić.

Wyjątkowe haftowane szlafroki

personalizowane szlafroki z haftemW ostatnim czasie szlafroki z haftem są prawdziwym hitem. Widziałam już na wielu zdjęciach koleżanek w Internecie, fotografie z tzw. ,,backstage’u”, czyli z okresu przygotowań do ślubu, kiedy nasza świadkowa pomaga nam się uszykować. Bez wątpienia personalizowane szlafroki z haftem wyglądają uroczo. Dlatego też, zdecydowałam się na ich zakup i idąc w ślady koleżanek zrobiłam sobie z moją świadkową piękne zdjęcia w satynowych personalizowanych szlafrokach, które prezentowały się bardzo elegancko. Co więcej, czułam się w nich bardzo kobieco. Oczywiście sukienka ślubna jest głównym ubiorem w tym dniu, ale ekskluzywny szlafrok w trakcie przygotowań naprawdę robi ogromne wrażenie. Na sesji ślubnej moje zdjęcia z okresu, kiedy moja serdeczna przyjaciółka pomagała mi się przygotować do tego ważnego dnia, naprawdę wyglądały świetnie. Do tej pory jest to cudowna pamiątka dla mnie i dla niej, poza tym była mi bardzo wdzięczna, że zakupując personalizowany szlafrok również dla niej, doceniłam jej trud włożony w dbałość o mój wygląd w tym ważnym dniu. Do tego lampka szampana i obie wyglądałyśmy jak prawdziwe królowe.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru personalizowanych haftowanych szlafroków. Bez wątpienia są bardzo praktycznym a dodatkowo świetnie wyglądają i znakomicie spełniają swoją rolę w tych najważniejszych dla nas dniach. Z czystym sercem mogłabym je polecić każdej mojej znajomej, która w niedalekiej przyszłości beirze ślub.