Przyczepki do roweru

Wożenie dziecka w specjalnym foteliku, montowanym na kierownicy, lub bagażniku roweru, jest nie do końca bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż dziecko znacznie obciąża rower i zmienia się jego środek ciężkości. Niektórzy rodzice boją się tak przewozić swoje dzieci.

Jakiej firmy kupić przyczepkę dla dziecka?  

przyczepka thuleCoraz więcej rodziców decyduje się na zabieranie swoich dzieci na przejażdżki rowerowe. Te maluchy, które nie umieją jeszcze samodzielnie jeździć na rowerze, rodzice przewożą w przyczepkach. Jest to zdecydowanie bezpieczniejszy sposób niż fotelik rowerowy. Najlepsza na rynku jest przyczepka Thule, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i jest wykonana z bezpiecznych materiałów. Jej stelaż został wyprodukowany z lekkich i wytrzymałych elementów aluminiowych, a poszycie przyczepki zostało uszyte z miękkiego i nieprzemakalnego materiału. Przyczepkę możemy połączyć z rowerem, dzięki specjalnemu wysięgnikowi znajdującego się z przodu przyczepki, a dokonując demontażu przedniego koła, może ona służyć jako wózek biegowy, gdyż za siedziskiem znajduje się specjalna poręcz do trzymania. Siedzisko firmy Thule, zostało w taki sposób wyprofilowane, aby dziecku się wygodnie siedziało podczas jazdy i biegania rodzica. Dodatkowo zostało wyposażone w specjalne pasy bezpieczeństwa, którymi przypinamy malucha w kroku, aby nie wypadł w trakcie wyprawy. Przyczepki Thule mają jedno wejście od przodu, zapinane na zamek i boczne, duże okna poryte przewiewna siateczką, która chroni malucha w trakcie jazdy.

Firma Thule została wielokrotnie nagradzana na swoje produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród aktywnych rodziców. Przyczepki są bardzo praktyczne i funkcjonalne, a do tego kupując jeden produkt, dostajemy dwa, mające różne przeznaczenie.