Restauracja z aluminiowymi grzejnikami na sali

Byłam właścicielką ekskluzywnej restauracji w okolicach Bydgoszczy i wielu znanych gości jadało u mnie posiłki. W restauracji bywałam codziennie, ponieważ wszystko musiałam mieć pod kontrolą. Z czasem zauważyłam, że zamontowana tam klimatyzacji mi szkodzi. Miałam alergię.

Wybór aluminiowych grzejników do restauracji

aluminiowe grzejniki DiamondMusiałam zrezygnować z klimatyzacji zimą. Latem była włączana, ale mi to nie przeszkadzało. Doszłam do wniosku, że przecież nie może być w środku zimno, ponieważ dojdzie do tego, że klienci przestaną odwiedzać moją restaurację. Musiałam zamontować grzejniki. Na szczęście było na nie miejsce, więc to nie stanowiło żadnego problemu. Zdecydowałam się na aluminiowe grzejniki Diamond, które polecił mi brat. On wykonywał remonty mieszkań, oraz lokali użytkowych i właśnie ten rodzaj grzejników najczęściej wybierali klienci. Brat obiecał mi zamontować w restauracji ogrzewania a ja musiałam tylko zakupić grzejniki. Na zakupy zabrałam jednego ze swoich pracowników, który miał mi we wszystkim pomóc. Montaż grzejników w restauracji miał się odbyć w poniedziałek, ponieważ tego dnia zamierzałam zamknąć lokal. W poniedziałki ruch był najmniejszy, więc poniosę minimalne straty. Udało mi się kupić osiem grzejników, których dostawę zleciłam do restauracji. Wcześniej w niej były grzejniki, więc ponowne ich zamontowanie nie wiązało się z jakimiś trudnymi pracami. brat zgodnie z obietnicą pojawił się w poniedziałek i zabrał za montaż wszystkich grzejników.

W restauracji nawet w największe mrozy było bardzo ciepło. Brat doradził mi wybór najlepszych grzejników, za co oczywiście byłam mu bardzo wdzięczna. Jego doświadczenie nie pozostawiało żadnych wątpliwości i cieszył mnie fakt, że zawsze mogłam liczyć na jego pomoc. To było ważne.