Saksofon z dobrego sklepu muzycznego i

W młodości robiłem karierę muzyczną i nawet koncertowałem za granicą. To były dla mnie piękne czasy. Wiele lat odnosiłem sukcesy, ale przyszedł czas, żeby się ustabilizować. Byłem już starszym człowiekiem i postanowiłem, że znajdę jakieś inne zajęcie, które będzie związanie z muzyką.

Odwiedzenie sklepu muzycznego z instrumentami dętymi 

sklep muzyczny z instrumentami dętymiOferowałem prywatne lekcje gry na saksofonie i ku mojemu zadowoleniu, było wielu zainteresowanych nauką gry na tym instrumencie. Nie był on tak powszechny jak gitara czy pianino, ale na brak zainteresowania nie narzekałem. Po roku udzielania lekcji postanowiłem zainwestować w nowy saksofon. W tym celu zdecydowałem się odwiedzić sklep muzyczny z instrumentami dętymi, który od niedawna był otwarty w centrum miasta. Czasami obok tego sklepu przechodziłem, ale nie miałem czasu zajrzeć. Do sklepu muzycznego wybrałem się w sobotę rano, ponieważ tego dnia nie udzielałem żadnych lekcji i miałem mnóstwo wolnego czas. Miło się zaskoczyłem jak wszedłem do tego sklepu, ponieważ oferowane w nim instrumenty dęte były profesjonalne a tylko takie mnie interesowały. Poszedłem do działu z saksofonami. Sprzedawca powiedział, że zanim kupię jakiś instrument dęty, to mogę go wcześniej wypróbować, więc skorzystałem z tej możliwości. Sprzęt był doskonały i wydawał z siebie idealny dźwięk. Dzięki temu mogłem mieć pewność, że moi uczniowie będą lepiej chłonąć naukę gry na tym instrumencie i go kupiłem, ponieważ było zdecydowanie warto.

W kolejnym roku zaoferowano mi naukę w jednej z najlepszych szkół muzycznych w województwie. Stwierdziłem, że dam radę prowadzić zajęcia przez pięć dni w tygodniu i zdecydowałem się przyjąć tę ofertę. Chciałem cały czas być związany z muzyką i taka praca mi zdecydowanie odpowiadała.