Ślub na głowie

 

Ślub- prawie każdy z nas wie jak wielkie jest to przedsięwzięcie. Mnóstwo spraw do załatwienia, mnóstwo decyzji do podjęcia, rzeczy do wybrania. Jest ogrom spraw- kościół:wybór kwiatów kolorów, materiałów. Dalej sala weselna: wystrój, kolory, balony, nakrycia, kwiaty. A poza tym przecież jest wiele innych rzeczy.

Co powinna wybrać panna młoda?

komplet biżuterii ślubnejPoza wyborem ubioru, butów, makijażu i fryzury- jest jeszcze wybór dodatków. Komplet biżuterii ślubnej to podstawa. Panna młoda powinna wyglądać wyjątkowo. Oczywiście wiele zależy od tego jaki gust ma kobieta, czy woli biżuterię złotą czy srebrną, czy woli samą lub z kamieniami albo cyrkoniami, może ma być delikatna lub bardziej widoczna. Wybór jest naprawdę ogromny. Czasem ciężko się zdecydować. Wiele też zależy od tego jakie krój ma suknia.  Ma dekolt głęboki bądź płytki, czy ma krótki lub długi rękaw. Od tego zależy jaką wybierzemy kolię, bransoletkę. O tego jaki mamy manicure może zależeć wygląd pierścionka. Ważny jest także kolor sukni: biała lub ecru,  w równym kolorze lub ma jakieś cekiny, ozdoby, czy jest przeszyta inna nicią na przykład złotą albo srebrną. Jak widać naprawdę jest wiele możliwości i wiele rodzajów. Jest to oczywiście zaleta, bo każda panna młoda może być pewna, że znajdzie biżuterię , która jej pasuje oraz się podoba. Na pewno jest to duży komfort psychiczny.

Jak widać naprawdę mam obecnie wiele możliwości. Jest to czasem trudne, bo trzeba wybrać spośród tylu wzorów, wielkości, kolorów, rodzajów. Ale jednak na pewno każda panna młoda jest szczęśliwa, że znajdzie to co będzie pasowało do jej sukni, do stylu ślubu i wesela, do wystroju kościoła i sali weselnej. Jest to jednak naprawdę duży luksus, że nie musimy wybierać czegoś niepasującego, bo wiemy, że nic innego nie znajdziemy.