Świece zapachowe w szkle

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były naprawdę udane - świetnie bawiłam się ze swoją rodziną. Uwielbiam też świąteczną kuchnię mojej mamy, która jest po prostu przepyszna. W tym roku dostałam też naprawdę fajne prezenty i myślę, że sama też naprawdę się postarałam wybierając upominki dla najbliższych.

Eleganckie świece świetnie prezentują się w salonie

eleganckie świece zapachowe w szkleJeden z prezentów spodobał mi się naprawdę mocno i stał się moim ulubionym - jak zwykle moja mama trafiła z prezentem po prostu świetnie. Dostałam od niej eleganckie świece zapachowe w szkle, które naprawdę dobrze prezentują się w moim salonie. Właściwie nigdy wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi na świece zapachowe i nigdy nie kupowałam sobie takich rzeczy. Teraz już wiem, że to naprawdę fajnych dodatek do pomieszczenia i to nie tylko salonu. Zapachowe świece równie dobrze sprawdzają się w sypialni, gabinecie a nawet i łazience. Chociaż mam teraz już w domu całkiem sporo różnych świec to te od mamy moim zdaniem były najładniejsze - zarówno jeżeli chodzi o zapach, jak i też o ich wygląd. Świece zapachowe można bardzo ładnie wkomponować w jakiś fajny stroik czy po prostu postawić je na ozdobnym ale te świece od mamy były po prostu wyjątkowe. Połączenie świec zapachowych i szkła wyglądało bardzo elegancko. Niby był to prosty dizajn, a jednak przyciągał wzrok. Świece, które kupiła mi mama były w bardzo orzeźwiających zapachach - jedna z nich była o cudownym zapachu mango, które jest moim ulubionym owocem.

To dzięki mamie mam teraz w domu już kilkanaście świec zapachowych. Lubię różne zapachy ale jednak te owocowe podobają mi się najbardziej. Jednakże kiedy chcę się maksymalnie zrelaksować to używam mocnych zapachów takich jak np. waniliowy albo kokosowy. Tego typu zapachy naprawdę mnie odprężają.