Udane wakacje w Sarbinowie

Bardzo lubię w wakacje jeździć ze znajomymi nad polskie morze. Jest to taka nasza mała tradycja już od czasów klasy maturalnej, a więc w tym roku byliśmy wspólnie nad morzem już po raz dziewiąty. Był to też trzeci raz kiedy z naszą ekipą nad morze jechał mój chłopak. Co roku staramy się odwiedzać inną miejscowość. W tym roku padło na Sarbinowo.

Sarbinowo to świetne miejsce na wakacje

domki Sarbinowo - ul. Ku SłońcuZanim zarezerwowaliśmy nocleg przejrzeliśmy dokładnie różne oferty oraz poczytaliśmy wiele opinii na temat zarówno samego Sarbinowa, jak i bazy noclegowej jaką może się to pochwalić się ta mała mieścina. To co udało nam się wyczytać to to, że warto poszukaać noclegu na ulicy Ku Słońcu. Dlatego też aby znaleźć odpowiednie miejsce wpisałam po prostu w przeglądarkę "domki Sarbinowo - ul. Ku Słońcu" i szybko udało nam się znaleźć fajne domki. Jechaliśmy na wakacje w aż dwanaście osób, a więc musieliśmy zarezerwować dwa domki koło siebie. Zawsze trochę obawiamy się, że domki obok siebie nie będą dostępne ale mieliśmy w tym roku szczęście. Szukając domków letniskowych dla mnie zawsze najważniejsze jest to by były one po prostu czyste. Nie ma dla mnie nic gorszego nic nocleg w niezadbanym miejscu. Domek w Sarbinowie, w którym nocowałam był naprawdę ładny - zarówno wewnątrz i zewnątrz. Ogólnie Sarbinowo bardzo mi się spodobało i bardzo chciałabym jeszcze kiedyś znów tam pojechać.

Tegoroczne wakacje były niesamowicie udane. Bardzo podobał mi się domek jaki zarezerwowaliśmy w Sarbinowie, choć dzięki temu, że pogoda była bardzo dobra to spędzaliśmy w nim tylko wieczory. Większość czasu zajmowało nam plażowanie - bardzo fajnie się opaliłam ale też i często pływałam, co bardzo mnie relaksuje. W dzień odpoczywaliśmy, a wieczorem się bawiliśmy. Było naprawdę super!