Wyciskarka do owoców

Zbilansowana dieta powinna zawierać odpowiednią ilość węglowodanów, białek, tłuszczy i witamin. Każdy organizm jest inny i potrzebuje trochę inne proporcje tych składników, ale ogólna zasada jest jedna, trzeba jeść wszystko z umiarem. Zamiast słodkich napojów spożywać soki, zamiast słodyczy bakalie.

Innowacyjna wyciskarka firmy Hurom

wyciskarki do owoców huromNa rynku powstało bardzo dużo punktów, które sprzedają świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne. Jest to odpowiedź na rosnącą modę wśród młodych ludzi, którzy świadomie podchodzą to pożywienia i wybierają tylko zdrowe pełnowartościowe produkty. Wyciskarki do owoców Hurom pozwalają wydobyć wszystko co najlepsze z produktu aż do ostatniej kropli. Dzięki dużej mocy i specjalnie skonstruowanym wałkom ślimakowym, owoce są mielone na drobną i suchą masę, z której jest wydobywany cały sok. Wyciskarki tej firmy posiadają wyjątkowo duże pojemniki na sok i odpadki, dzięki czemu jednorazowo możemy wycisnąć aż dwa litry soku bez przerywania pracy. Urządzenie Hurom jest bardzo wydaje i gwarantuje cichą pracę, przez zastosowanie silnika nowej generacji. Duży otwór na wrzucanie owoców i warzyw ułatwia pracę, ponieważ nie musimy produktów wcześniej kroić. Pojemnik na owoce ma aż dwanaście centymetrów wysokości i pozwala na włożenie do środka niemalże całego wsadu koniecznego do uzyskania dwóch litrów soku. Po napełnieniu, wystarczy wcisnąć jeden przycisk i spokojnie czekać aż wyciskarka zrobi resztę pracy za nas. Firma Hurom na swój sprzęt daje aż czteroletnią gwarancje.

Wyciskanie soku jeszcze nigdy nie było tak łatwe, od kiedy powstała nowoczesna wyciskarka Hurom. Urządzenie podczas pracy pobiera bardzo niewiele energii, bo zaledwie pół kilowata na godzinę, a zrobienie dwóch litrów soku zajmuje tylko dziesięć minut pracy. Jest to bardzo ekonomiczny i niezbędny sprzęt.