Wynajem sali muzycznej w Warszawie

Od najmłodszych lat interesowałam się śpiewem. Po ukończeniu szkoły artystycznej, razem z przyjaciółmi założyłam zespół, który występował w różnych miejsca. Graliśmy przede wszystkim klasyczny jazz, ale także inne gatunki nie były nam obce.

Profesjonalne sale muzyczne w Warszawie

sala muzyczna warszawaPewnego dnia, postanowiliśmy wynająć miejsce, w którym mogliśmy nagrać nasze nowe utwory w profesjonalnych warunkach. Jeżeli potrzebna jest dobra sala muzyczna Warszawa z pewnością ma wiele do zaoferowania. Wkrótce udało nam się zarezerwować termin w odpowiednim dla nas miejscu. Gdy weszliśmy do sali, naszym oczom ukazała się bardzo dobrze wytłumiona i wygłuszona sala, w której oprócz standardowych wzmacniaczy gitarowych i mikrofonów znajdowało się także miejsce dla technika oraz akustyka. Do naszych nagrań zatrudniliśmy także osobę, która miała czuwać nad poprawnym nagłośnieniem, a także miała nagrywać przygotowane przez nas piosenki. Pierwsza próba trwała około godziny, a my już po kilku minutach byliśmy zadowoleni z efektów. Miejsce było bardzo profesjonalnie urządzone, dźwięk rozchodził się idealnie, a sprzęty były nowoczesne i świetnie zsynchronizowane z programem komputerowym. Ponadto, perkusja oraz wzmacniacze do innych instrumentów sprawdziły się świetnie, a mój wokal wypadł bardzo dobrze podczas nagrywania różnych części utworów. Po nagraniu całości, mieliśmy możliwość przesłuchania utworów oraz poprawek. W miejscu tym spędziliśmy cały dzień, grając własne utwory, a obsługa oraz wyposażenie spełniły nasze wszelkie oczekiwania.

Bardzo lubię grać z moim zespołem. Ostatnio, mieliśmy możliwość nagrania naszych utworów oraz spędzenia trochę czasu w profesjonalnym studiu. Było to dla nas wspaniałe doświadczenie. Z pewnością skorzystamy z tej opcji ponownie w niedalekiej przyszłości.