Wynajem samochodu dla pracowników

Z racji tego, że nasza firma dopiero się tworzyła nie mieliśmy jeszcze w naszych szeregach osoby odpowiedzialnej za wynajmowanie samochodów dla naszych pracowników. Mój szef był coraz bardziej zirytowany tym, że jeszcze nie mamy samochodów, które moglibyśmy wykorzystywać do odbywania spotkań z klientami w całej Polsce. Samochody mój szef zdecydował, że ja będę odpowiedzialny za ich wynajem.

Początki pracy przy wynajmie aut

samochody dla firm krakówZ wynajmowaniem aut od firm zewnętrznych nie miałem za dużego doświadczenia i faktycznie dobrze by było, gdybym zapytał kogoś, kto ma w tym temacie duże doświadczenie i na pewno może mi podpowiedzieć, na co warto zwracać uwagę, jakie ceny przeważnie obowiązują za wynajem i czego w ogóle mogę się spodziewać. Po takim dokładnym researchu samochody dla firm kraków nie były mi straszne i postanowiłem, że to już ten czas, aby udać się do jednej z wypożyczalni działających w moim mieście, aby ta pokazała mi dokładnie, czy posiada jeden model auta, który mnie interesował najbardziej. Chciałem przede wszystkim sprawnie połączyć ekonomię poruszania się po mieście samochodem z większą mocą silników, co na pewno spodoba się mojemu szefowi. Samochody dla firm w wybranej przeze mnie wypożyczalni osobówek dostępne były w różnych wariantach cenowych, a także mogłem zdecydować się na wynajem auta na parę dni, albo parę miesięcy. Zadzwoniłem na szybko do szefa i przedstawiłem mu, jak samochody dla firm się prezentują i jak to wygląda kosztowo.

Od razu szef odpowiedział, że cena jest bardzo atrakcyjna i mam wynajmować kilka samochodów osobowych z zastrzeżeniem, że za parę dni będdziemy jeszcze zainteresowani wynajmem samochodów dostawczych, więc może i uda się zmniejszyć nieco cenę takiego wynajmu i będziemy liczyć na rabat.