Zatrzymać wspomnienia z wakacji

Podczas ostatniego lata razem z moim partnerem po raz pierwszy od bardzo dawna postanowiliśmy wybrać się na upragnione wakacje. Stwierdziliśmy, że najlepszym kierunkiem będzie Grecja. Zawsze ciągnęło mnie do tych antycznych budynków, do krainy mitologicznych królów.

Odbitki zdjęć zamówiliśmy z internetu 

tanie odbitki zdjęć onlineWyjazdu nie mogłam się doczekać. Przebierałam nogami licząc dni w kalendarzu. Kiedy nadszedł najwyższy czas aby zacząć się pakować najważniejsze dla mnie było to, aby zapakować kijek do selfie jak również aparat, ładowarki i telefon. Mam obsesję na punkcie robienia zdjęć. Uwielbiam je robić w każdej chwili i wszędzie. Na imprezach ze znajomymi czy rodziną to zawsze ja jestem fotografem. Dodatkowo uwielbiam się też zdjęciami otaczać. W moim pokoju znajduje się wiele ramek ze zdjęciami rodziców, rodzeństwa czy z różnych etapów mojego życia. Kiedy już znaleźliśmy się w Grecji byłam najszczęśliwsza pod słońcem. Rano uwielbiałam wstawać rano, aby łapać pierwsze promienie słońca i te wschody w obiektywie. Już podczas pierwszych dni miałam całe mnóstwo zdjęć. Dobrze, że wzięłam komputer i mogłam je zgrywać bez zbędnego obciążania karty. Mój chłopak zastanawiał się tylko po co mi tyle zdjęć, przecież i tak będą tylko w komputerze. Ja jednak miałam swój plan. Znalazłam tanie odbitki zdjęć online. Można je było zamówić w dowolnej chwili, a gotowe kurier przywoził pocztą. To była wygodna opcja, a cena naprawdę była dobra. Zaoszczędziłam sporo złotych korzystając z takiej opcji.

Najpiękniejsze zdjęcia zostawiłam sobie w ramce i są ozdobą na parapecie w salonie. Wszyscy, którzy nas odwiedzają są zachwyceni nie tylko widokami, ale również jakością wydruku. Cieszę się, że wspomnienia z Grecji dzięki tym zdjęciom towarzyszą mi w każdą pogodę.