Promocja kuchni greckiej za pomocą ulotek

Prowadząc własną restaurację miałem sporo na głowie. Jako kucharz, który próbował wprowadzić nowe menu pochodzące z rejonów kuchni greckiej musiałem jakoś zachęcić przeciętnego Kowalskiego do zupełnie nowych smaków. Ja jako osoba, która miała już pewne umiejętności kulinarne wiedziałem, że moje dania mają odpowiedni smak.

Potrzebowałem ulotek z menu restauracji 

tanio ulotki reklamoweSporo czasu spędziłem w kuchni nad praktyką. Niestety wielkimi barierami mogły okazać się stare przekonania, lęk przed nowymi smakami oraz inne gusta mieszkańców miasta. Musiałem wielką rolę przyłożyć na reklamę. Niestety jako osoba, która dopiero startowała nie miałem jeszcze tylu środków aby wynająć do tego odpowiednią agencję reklamową i niczym się nie przejmować. Wziąłem sprawy w swoje ręce i zacząłem wszystko organizować. Udało mi się stworzyć własne ulotki. W wykonaniu elementów graficznych poprosiłem bardziej doświadczoną znajomą, która się na tym znała. W ten sposób sporo zaoszczędziłem. Musiałem jeszcze tylko znaleźć osobę, która wykona dla mnie druk. Ceny były zróżnicowane więc musiałem szukać. Na szczęście gdy bardziej wdrożyłem się w tą sprawę to szybko okazało się, że tanio ulotki reklamowe są możliwe. Wszystko trzeba odpowiednio poszukać. To pozwoliło mi na zrealizowanie podstawowego kroku w prowadzeniu własnej kampanii reklamowej. Ulotki były narzędziem znanym od lat i każdy znał ich szeroki potencjał.

Nie były czymś odkrywczym ale uważam, że sporo dawały i były często warte nakładów finansowych. Zwłaszcza gdy decydowano się na coś nowego. Kuchnia grecka, która nie była jeszcze uznana musiała zostać jakoś zaprezentowana. Menu znalazło się na takiej ulotce. Chciałem wyróżnić kilka najlepszych i najbardziej uniwersalnych według mnie pozycji. Miejsce na ulotce było według mnie idealne.